Ege Diş Protez

Aplikasyon Dentalnet

Aplikasyon Dentalnet

Barkod Sistemi İle İş Akışını Takip Etmek Artık Çok Rahat!

Aplikasyon Dentalnet

Bir İlke Daha İmza Atarak Barkod Sistemini Hayata Geçirdik.DENTALNET Adını Verdiğimiz Sistemle Labaratuvar,Hekim,Hasta Üçgeninde İş Akışını Barkod Sistemi İle Sağlıyoruz.

Tüm Yurt Geneline ve Yurtdışında ise Tüm Avrupa ya hizmet veren Ege Diş Protez Laboratuvarı olarak bu sistemle öncelikle diş hekimlerine daha iyi hizmet vermek amacıyla yola çıktık. Aynı zamanda kendi hizmet seviyemizi daha da yükseltmek işlerin aksamadan devamını sağlamak ıçin böyle bir sistem oluşturduk. Profesyonel bir yazılım firması ile 8 ay programın yazılımı uzerınde çalıştık ve projeyi 2 yıllık bir sürede tamamladık.

Diş hekimleri her aşamayı kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifresiyle web sitesi üzerinden takip edebilecek.

Anında müdahaleye imkan tanıyan ve daha pek çok yenilik getiren Dentalnet sistemi dünyada ilk kez Ege Diş Protez Laboratuvarı tarafından uygulanıyor. Sistemi kullanacaklar; hazırladığımız CD içinde yer alan bir kartta kullanıcı adı ve geçici şifreler ile www.egedental.com web adresimizden giriş yaparak anında kullanıma geçerek laboratuarımızda olan bütün işlerini görebilecekler. Diş hekimi tarafından gönderilen iş laboratuarımıza girdiği anda hekimin cep telefonuna söz konusu işi takip edebilmesi için sms yoluyla bir takip numarası gönderiliyor. Web sitemize girip ilgili takip numarası ile işin hangi aşamada olduğunu, varsa diğer işleri izlemek hekimlerimiz için mümkün oluyor. İşin laboratuvarımıza ne zaman geldiğini, hangi teknisyenlerin elinden geçtiğini, o iş yapılırken kullanılan hammaddelerin adını ve hangi lot numarasıyla ülkeye getirdiğimizi görebiliyorlar. Doktorlarımız için hammaddenin kaynağının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden ithalatımızın tamamının Avrupa dan yapıldığını detaylarını ve CE sertifikalı olduğunu sistemimizde gönül rahatlığı ile paylaşıyoruz. Hekimler işin tahmini çıkış süresini, kendilerine ne zaman ulaşacağını ve işle ilgili tahmini hesap özetlerini de yine sistemden takip edebiliyorlar. İş akış şemasının tamamını izleme olanağı sağlayan sistem sayesinde hasta hekim arasındaki iletişim, uyum ve güvenin de güçleneceğine inanıyoruz.

SÜREKLİ EĞİTİM

Sistemin bizim açımızdan en büyük avantajı ise işlem üretim sırasında olası aksaklık ve gecikmelere anında müdahale şansı sağlaması. İş kayıt, teknisyen ekranı ve kontrol ekranı olmak üzere 3 ayrı panelden takip ettiğimiz sistemimize bütün prosesleri tanımladığımızdan her aşama için başlama ve bitiş süresini belirleyebiliyoruz. Eğer iş belirlenen zamanda bitmezse sistem bize uyarı veriyor. Örneğin, iş laboratuarımıza girdiği anda, bir bölümden çıkması gerektiği süreyi sisteme tanımladığımızdan bu süre aşılırsa sistem bizi uyarıyor ve kontrol ekranındaki kişi ilgili bölümü arayarak işin gecikme sebebini öğreniyor. Aksama varsa, olup bittikten sonra değil, o anda müdahale imkanı sağlıyor.